KONST / Litografier / Färglitografi 11319252
nr 1131 9252
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Peter Freudenthal (f. 1938), 89/110, signerad, motivet: 38x44, saknar glas
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 september 2017
kl 20:39:43
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal